suma: 0,00 zł do kasy
car
GWARANCJA
Szybkiej dostawy
car
WYBÓR
Metody płatności
car
BEZPIECZNE
Zakupy
zwrot
14 DNI
Na zwrot zakupu
Opcje przeglądania

Nowości

Tapety na ścianę

Fototapeta - Marla Gibbs - Something to Think About
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Marla Gibbs - Something to Think About" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Marla Gibbs - Something to Think About" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Onyksowe sople
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Onyksowe sople" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Onyksowe sople" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Piaskowa fantazja
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Piaskowa fantazja" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Piaskowa fantazja" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Pochmurny poranek
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Pochmurny poranek" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Pochmurny poranek" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Sen nocy letniej - Magia miłości
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Sen nocy letniej - Magia miłości" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Sen nocy letniej - Magia miłości" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Sen nocy letniej - Magia nocy
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Sen nocy letniej - Magia nocy" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Sen nocy letniej - Magia nocy" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Skórzane klocki
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Skórzane klocki" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Skórzane klocki" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Taniec kolorów
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Taniec kolorów" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Taniec kolorów" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Układanka z kamieni
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Układanka z kamieni" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Układanka z kamieni" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Złoty październik
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Złoty październik" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Złoty październik" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Bubble Dance
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Bubble Dance" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Bubble Dance" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Bubble Dance Fototapeta - Bubble Dance
Producent: Artgeist
Cena: 172,49 zł
zobacz więcej
Fototapeta - Drewniana geometria
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Drewniana geometria" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Drewniana geometria" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Grafitowe sople
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Grafitowe sople" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Grafitowe sople" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Pochmurne popołudnie
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Pochmurne popołudnie" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Pochmurne popołudnie" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Skalna mozaika
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Skalna mozaika" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Skalna mozaika" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Szafirowa klasyka
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Szafirowa klasyka" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Szafirowa klasyka" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Szare tło
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Szare tło" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Szare tło" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Szare tło Fototapeta - Szare tło
Producent: Artgeist
Cena: 172,49 zł
zobacz więcej
Fototapeta - Wolne ptaki
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Wolne ptaki" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Wolne ptaki" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Wolne ptaki Fototapeta - Wolne ptaki
Producent: Artgeist
Cena: 172,49 zł
zobacz więcej
Fototapeta - Kamienne tło: mozaika
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Kamienne tło: mozaika" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Kamienne tło: mozaika" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Pierwsze metro
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Pierwsze metro" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Pierwsze metro" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Ruchome piaski
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Ruchome piaski" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Ruchome piaski" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Szarość drzew
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Szarość drzew" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Szarość drzew" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Szary labirynt
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Szary labirynt" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Szary labirynt" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Truskawkowe pole
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Truskawkowe pole" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Truskawkowe pole" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Drewniany splot kolorów
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Drewniany splot kolorów" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Drewniany splot kolorów" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Kwiatowy deseń
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Kwiatowy deseń" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Kwiatowy deseń" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Papierowe serce
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Papierowe serce" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Papierowe serce" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Rock'n'Roll Stars
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Rock'n'Roll Stars" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Rock'n'Roll Stars" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł
Fototapeta - Wytworny taniec
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Wytworny taniec" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Wytworny taniec" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 172,49 zł

TAPETY NA ŚCIANĘ

 

Tapety na ścianę pełne niezwykłości!

Wiemy doskonale, iż jeszcze kilkanaście lat temu wiszące w wielu polskich domach i mieszkaniach tapety na ścianę nie prezentowały sobą zbyt wysokiej jakości wykonania ani ciekawych wzorów. Dziś na szczęście bardzo wiele się w tej kwestii zmieniło i ten rodzaj wykończenia ścian staje się na nowo niezwykle popularny, przeżywając swój wielki renesans. Dzisiejsze tapety ścienne to jednak już zupełnie co innego. Do ich produkcji wykorzystuje się znakomite, wytrzymałe i trwałe materiały, wybór wzorów i kolorów przyprawić zaś może o zawrót głowy! Ich twórcy w sposób niezwykły starają się o to, aby stworzyć dla kupujących mnóstwo intrygujących modeli, dzięki czemu każdy jest w stanie wybrać dla siebie takie tapety na ścianę, które w stu procentach łączyłyby w sobie najwyższą jakość wykonania, piękno oaz walory natury praktycznej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl