suma: 0,00 zł do kasy
car
GWARANCJA
Szybkiej dostawy
car
WYBÓR
Metody płatności
car
BEZPIECZNE
Zakupy
zwrot
14 DNI
Na zwrot zakupu

Nowości

Parawan 5-częściowy - Dom marzyciela II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Dom marzyciela II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Preah Khan II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Preah Khan II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Uśmiech Buddy (czerwony) II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Uśmiech Buddy (czerwony) II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Uśmiech Buddy (pomarańczowy) II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Uśmiech Buddy (pomarańczowy) II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Geometryczny wianuszek (fioletowy) II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Geometryczny wianuszek (fioletowy) II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Retro kontynenty (czarny) II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Retro kontynenty (czarny) II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Pegaz (żółty) II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Pegaz (żółty) II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Pegaz (pomarańczowy) II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Pegaz (pomarańczowy) II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Cegła w ramce (brązowy) II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Cegła w ramce (brązowy) II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Cegła w ramce (beżowy) II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Cegła w ramce (beżowy) II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Miasto goblinów II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Miasto goblinów II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Mandala: Różowa ekspresja II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Mandala: Różowa ekspresja II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Mandala: Złoty poemat II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Mandala: Złoty poemat II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Jesienny bór II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Jesienny bór II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Wiosenny dom II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Wiosenny dom II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Fioletowa dyskrecja II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Fioletowa dyskrecja II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Superbohater II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Superbohater II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Kiss me II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Kiss me II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Betonowe bloki II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Betonowe bloki II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Niewidzialna ręka rewolucji II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Niewidzialna ręka rewolucji II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Miejska dżungla II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Miejska dżungla II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Kwiat - niebieska dalia II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Kwiat - niebieska dalia II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Kwiaty tropikalne - drzewo storczykowe (bauhinia) II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Kwiaty tropikalne - drzewo storczykowe (bauhinia) II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Żółta róża - symbol przyjaźni II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Żółta róża - symbol przyjaźni II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Różowe kwiaty azalii II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Różowe kwiaty azalii II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Biała dalia II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Biała dalia II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Czerwona róża i krople rosy II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Czerwona róża i krople rosy II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Pastelowa dalia z kroplami rosy II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Pastelowa dalia z kroplami rosy II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Biała orchidea II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Biała orchidea II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł
Parawan 5-częściowy - Tulip - black and white photo II [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Tulip - black and white photo II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 605,99 zł

PARAWANY POKOJOWE 5 CZĘŚCIOWE

 

Specjaliści z branży aranżacji wnętrz jeszcze do niedawna uważali nierzadko, że wnętrza mieszkań i domów Polaków prezentują się dość nudno. Brakowało w nich bowiem naprawdę stylowych, oryginalnych i niesztampowych elementów, które wyróżniałyby je w bardzo pozytywny sposób. Od pewnego czasu mają oni jednak zupełnie inne zdanie w tej sprawie.

 

Dlaczego? Bowiem pojawiły się niezwykle gustowne i funkcjonalne zarazem parawany drewniane, których popularność rośnie aktualnie w tempie lawinowym. Klienci decydują się na ich zakup zarówno wtedy, kiedy przeprowadzają remont generalny i pragną przeprowadzić w swoich wnętrzach dużą metamorfozę, jak i wówczas, gdy chcą po prostu dokupić element, który będzie dobrze się prezentował i świetnie spełniał swoją rolę.

 

Wiele części, wiele piękna i funkcjonalności, czyli parawany 5-częściowe

Specjaliści z branży aranżacji wnętrz jeszcze do niedawna uważali nierzadko, że wnętrza mieszkań i domów Polaków prezentują się dość nudno. Brakowało w nich bowiem naprawdę stylowych, oryginalnych i niesztampowych elementów, które wyróżniałyby je w bardzo pozytywny sposób. Od pewnego czasu mają oni jednak zupełnie inne zdanie w tej sprawie. Dlaczego? Bowiem pojawiły się niezwykle gustowne i funkcjonalne zarazem parawany drewniane, których popularność rośnie aktualnie w tempie lawinowym. Klienci decydują się na ich zakup zarówno wtedy, kiedy przeprowadzają remont generalny i pragną przeprowadzić w swoich wnętrzach dużą metamorfozę, jak i wówczas, gdy chcą po prostu dokupić element, który będzie dobrze się prezentował i świetnie spełniał swoją rolę.

Parawany drewniane – ozdoby z wielowiekową tradycją!

Myliłby się jednak ten, kto sądziłbym że parawan drewniany pojawił się jako element wystroju stosunkowo niedawno. Gdy bowiem głębiej nieco zagłębimy się w ów temat, dowiemy się, że tak naprawdę te przenośne parawany na Dalekim Wschodzie (a konkretnie na terenie Chin, a nieco później także w Japonii) pojawiły się już w VIII wieku. Nie pełniły one jednak wówczas funkcji dekoracyjnej, ale służyły mieszkańcom do ochraniania się przed przeciągami, które w owych czasach były niestety nagminne. Na teren Starego Kontynentu parawany drewniane dotarły po długim czasie, bo dopiero w XVI wieku. Od razu jednak doceniono kunszt ich wykonania oraz pomysłowość twórców i za sprawą zachodnich kupców zaczęły one być coraz bardziej popularne. Początkowo oczywiście na parawan drewniany mogli sobie pozwolić tylko najbogatsi, potem jednak okazało się, że jego cena stawała się odpowiednia także dla innych warstw społecznych. W coraz większej ilości domów pojawiały się zatem parawany drewniane – pełniąc jednocześnie funkcję użytkową i estetyczną. Potem na jakiś czas ślad o nich jakby zaginął, lecz stosunkowo niedawno ten typ dekoracji zaczął przeżywać swój wielki renesans – sytuację ową obserwujemy właśnie teraz.

Dlaczego warto postawić na parawany drewniane?

Dziś parawany drewniane okazują się być jednym z najpopularniejszych typów dekoracji. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim są one ze wszech miar uniwersalne, tak naprawdę pasują idealnie do przeróżnych typów przestrzeni, a ilość dostępnych w sprzedaży modeli nawet najbardziej wymagających jest w stanie przyprawić o istny zawrót głowy. Ponadto w tym przypadku mamy do czynienia z niezwykle udanym mariażem piękna i walorów estetycznych, co zdecydowanie wysuwa parawany drewniane na prowadzenie, jeśli chodzi o popularność i użyteczność artykułów o charakterze dekoracyjnym.

Dziś każdy parawan drewniany tworzony jest z wielkim zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. W tym przypadku bowiem nie sposób pozwolić sobie na bylejakość, na rozwiązania niesprawdzone i takie, które zwyczajnie mogą nie zdać egzaminu. Warto też podkreślić fakt, iż są one zadrukowane z obu stron, dzięki czemu z każdej perspektywy prezentują się tak samo stylowo. Ich twórcy bardzo dbają o to, by kupujący mieli do wyboru modele niesamowicie stylowe, bardzo gustowne, takie, które wpisują się w aktualne trendy w aranżacji wnętrz. Parawany drewniane to dziś najlepszy sposób na to, by mieć przestrzeń niczym z katalogu – coraz szersze rzesze Polaków się o tym przekonują.

Parawan drewniany – do wnętrz domów i mieszkań i nie tylko!

Sprawdźmy zatem, do czego konkretnie mieszkańcom naszego kraju przydają się owe parawany drewniane. Okazuje się, że to na przykład idealne rozwiązanie do kawalerki, w której duży pokój pełni szereg funkcji (między innymi pokoju wypoczynkowego, nierzadko także jadalni, sypialni, pomieszczenia przeznaczonego do pracy). Kiedy będziemy zatem chcieli jeden z fragmentów przestrzeni oddzielić od innych, wystarczy po prostu zastosować to sprawdzone, niezwykle funkcjonalne i mające coraz większą popularność rozwiązanie.

Okazuje się, że wielu rodziców także z upodobaniem stosuje parawany drewniane w pokojach swoich pociech. Sprawdzają się one w szczególności tam, gdzie na jednej przestrzeni mieszka rodzeństwo. To wszak najzupełniej oczywiste, że uwielbia ono bawić się wspólnie przez cały dzień, wieczorową porą jednak przychodzi już czas na relaks, wyciszenie i odpoczynek. Warto więc dać każdej z pociech nieco intymności, stosując w tym celu właśnie parawan drewniany. Dzięki temu, że jest on zadrukowany z obu stron, każde z dzieci będzie mogło oglądać przepiękną ozdobę. To się opłaca!

Parawany drewniane to też dobra opcja w przestrzeniach o charakterze loftowym (a tych z całą pewnością w naszym kraju ostatnimi czasy nie brakuje). Otwarte, duże, bardzo rozległe wnętrza mimo wszystko potrzebują czegoś, co nada im przytulności, swego rodzaju intymności, co sprawi, że przyjemnie będzie się w nich odpoczywało. I w tym przypadku to właśnie parawan drewniany okaże się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

To również dobry patent wówczas, kiedy to chcemy jakąś mało reprezentacyjną część naszego pomieszczenia nieco zasłonić (na przykład wtedy, kiedy nasza sypialnia służy nam także za przebieralnię i składujemy ta ubrania na dzień następny – chociażby na krześle). Zdecydowanie lepiej będzie w tym właśnie miejscu postawić stylowy parawan drewniany, który będzie nie tylko zdobił przestrzeń, ale pełnił także tę wspomnianą już funkcję praktyczną.

Ile to kosztuje, czyli jak kształtują się ceny?

Ci, którzy do tej pory niewiele na temat tych przenośnych paneli słyszeli, obawiają się zapewne tego, że będą one drogie. Nic bardziej mylnego! Okazuje się bowiem, że współczesne parawany drewniane to najwyższa jakość wykonania dostępna w niskiej cenie, dlatego też z całą pewnością każdy pozwolić sobie może na zakup bez zbytniego nadwyrężania domowego budżetu. Wszystko wskazuje na to, że nowoczesność i funkcjonalność na najwyższym poziomie może dzisiaj do swoich czterech ścian wprowadzić każdy. Warto dokładnie zapoznać się więc z asortymentem i wybrać dla siebie dokładnie taki parawan drewniany, który spełni nasze indywidualne wyobrażenia o pięknie i designie na światowym poziomie, jednocześnie świetnie wpisując się w klimat i kolorystykę konkretnego wnętrza. Będzie pięknie, jesteśmy o tym w stu procentach przekonani!

Zwiń opis

Wiele części, wiele piękna i funkcjonalności, czyli parawany 5-częściowe

Specjaliści z branży aranżacji wnętrz jeszcze do niedawna uważali nierzadko, że wnętrza mieszkań i domów Polaków prezentują się dość nudno. Brakowało w nich bowiem naprawdę stylowych, oryginalnych i niesztampowych elementów, które wyróżniałyby je w bardzo pozytywny sposób. Od pewnego czasu mają oni jednak zupełnie inne zdanie w tej sprawie. Dlaczego? Bowiem pojawiły się niezwykle gustowne i funkcjonalne zarazem parawany drewniane, których popularność rośnie aktualnie w tempie lawinowym. Klienci decydują się na ich zakup zarówno wtedy, kiedy przeprowadzają remont generalny i pragną przeprowadzić w swoich wnętrzach dużą metamorfozę, jak i wówczas, gdy chcą po prostu dokupić element, który będzie dobrze się prezentował i świetnie spełniał swoją rolę.

...
Rozwiń opis
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl