suma: 0,00 zł do kasy
car
GWARANCJA
Szybkiej dostawy
car
WYBÓR
Metody płatności
car
BEZPIECZNE
Zakupy
zwrot
14 DNI
Na zwrot zakupu
Opcje przeglądania

Nowości

Parawan 3-częściowy - Żyrafa w wielkim mieście [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Żyrafa w wielkim mieście [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - żyrafa - spacer [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "żyrafa - spacer [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Żółte szaleństwo [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Żółte szaleństwo [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Żółta podróż [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Żółta podróż [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Żółta gerbera [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Żółta gerbera [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Żelazne kwiaty [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Żelazne kwiaty [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - zwierzęta (dla dzieci) [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "zwierzęta (dla dzieci) [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Zwierzątka z kreskówek [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Zwierzątka z kreskówek [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Zorza polarna [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Zorza polarna [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Znaki czasu [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Znaki czasu [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Zmysłowe lilie [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Zmysłowe lilie [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Zmierzch nad doliną [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Zmierzch nad doliną [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złoty skarb [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złoty skarb [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złoty pocałunek [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złoty pocałunek [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złoty ogród [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złoty ogród [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złoty motyl [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złoty motyl [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złoto Atlantydy [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złoto Atlantydy [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złote wachlarze [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złote wachlarze [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złote pole maków [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złote pole maków [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złote piórka [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złote piórka [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złote pasy [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złote pasy [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złote litery [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złote litery [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złote liście [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złote liście [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złote drzewo [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złote drzewo [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złota zbroja [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złota zbroja [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złota układanka [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złota układanka [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złota sieć [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złota sieć [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złota poświata [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złota poświata [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złota pokusa [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złota pokusa [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł
Parawan 3-częściowy - Złota osobliwość [Room Dividers]
Parawan dekoracyjny "Złota osobliwość [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację.
Zobacz więcej
Cena: 422,49 zł

PARAWANY POKOJOWE 3 CZĘŚCIOWE

 

Ich popularność ostatnimi czasy rośnie w tempie wręcz lawinowym, a fakt ten kompletnie nas nie dziwi. Wszak parawany ozdobne ostatnimi czasy przeżywają swój wielki renesans, coraz częściej trafiając do wnętrz mieszkalnych i biurowych Polaków. To bardzo cieszy wszystkich specjalistów z branży aranżacji wnętrz, którzy już od dawna nakłaniali mieszkańców naszego kraju do tego, by Ci postawili na oryginalność, styl i klasę w swoich przestrzeniach, by nie zamykali się na nowości, by zdecydowali się na to, co naprawdę wyjątkowe. 

 

Parawan ozdobny to z całą pewnością znakomita recepta na to, by swoją przestrzeń uczynić wyjątkową, niesztampową, niebanalną – warto zatem ten sposób wykorzystać!

 

Luksus, styl i funkcjonalność, czyli parawany 3-częściowe

Ich popularność ostatnimi czasy rośnie w tempie wręcz lawinowym, a fakt ten kompletnie nas nie dziwi. Wszak parawany ozdobne ostatnimi czasy przeżywają swój wielki renesans, coraz częściej trafiając do wnętrz mieszkalnych i biurowych Polaków. To bardzo cieszy wszystkich specjalistów z branży aranżacji wnętrz, którzy już od dawna nakłaniali mieszkańców naszego kraju do tego, by Ci postawili na oryginalność, styl i klasę w swoich przestrzeniach, by nie zamykali się na nowości, by zdecydowali się na to, co naprawdę wyjątkowe. Parawan ozdobny to z całą pewnością znakomita recepta na to, by swoją przestrzeń uczynić wyjątkową, niesztampową, niebanalną – warto zatem ten sposób wykorzystać!

Dlaczego warto postawić na parawany ozdobne?

Przyzwyczajeni jesteśmy od lat do tego, że ozdabiamy przede wszystkim ściany w naszych domach czy też mieszkaniach. To bardzo dobry trop i patent na ozdobienie przestrzeni, ale oczywiście nie jedyny. Nawet w przypadku, gdy na ścianach pojawiają się niezwykle stylowe obrazy, fototapety oraz tapety, potrzeba z całą pewnością czegoś, co postawiłoby kropkę nad „i”. Tę właśnie rolę jak najbardziej pełniły będą właśnie parawany ozdobne, które stanowią bardzo udany mariaż piękna i walorów praktycznych. Lecz czy jest to nowy „wynalazek”, powstały niedawno element dekoracyjny czy też może z tego typu modelami mieliśmy w historii świata do czynienia już wcześniej? Czas to sprawdzić!

Parawany ozdobne – historia w pigułce

Okazuje się, że dziś parawany ozdobne przeżywają swój renesans, ale znane były już przed wieloma wiekami. Wedle przekazów historyków ta przenośna ścianka o ruchomych skrzydłach była popularna na terenach Dalekiego Wschodu (a konkretnie w Chinach, nieco później w Japonii) już w VIII wieku. Warto jednak dodać, że nie były to parawany typowo ozdobne, pełniły bowiem zupełnie inną funkcję. Jaką? Pomagały domownikom w ochronieniu się przed niezwykle uporczywymi przeciągami, które tamten rejon świata przy ówczesnym stanie budownictwa bardzo często nawiedzały. Trzeba przyznać, że spełniały one swoją rolę rewelacyjnie – co prawda nie jako typowe parawany ozdobne, lecz jako rodzaj niezwykle funkcjonalnego mebla o charakterze przenośnym.

Na teren Europy natomiast parawan ozdobny zawędrował sporo później, bo w wieku XVI. Zachodni kupcy przywieźli na tereny Starego Kontynentu zwyczaj odgradzania przestrzeni tymi panelami, nie były to jeszcze zatem parawany ozdobne w ścisłym znaczeniu tego słowa, a raczej przenośne meble o charakterze typowo funkcjonalnym. Jednak już wkrótce okazało się, że warto zwracać w tym przypadku szczególną uwagę zarówno na walory natury estetycznej, jak i zalety typowo praktyczne. Parawany ozdobne bowiem jak najbardziej pełnią szereg funkcji i warto ten fakt w szczególny sposób podkreślić. Chyba ten właśnie fakt również zadecydował o ich ponadprzeciętnej popularności.

Do jakiego typu wnętrz nadają się parawany ozdobne?

Trzeba przyznać, że parawan ozdobny to egzemplarz ponadprzeciętnie uniwersalny, bowiem bez najmniejszego problemu może sprawdzić się w każdym typie przestrzeni. Należy jednak pamiętać tu o kilu zasadach. Jak można się domyślić, trzyczęściowe wersje tych składanych paneli zdecydowanie lepiej będą się sprawdzały w przypadku raczej niewielkich i dość wąskich przestrzeni. Zupełnie inaczej jest, gdy w grę wchodzą parawany ozdobne pięcioczęściowe lub też jeszcze szersze, w tym przypadku bowiem lepiej jest zastosować je tam, gdzie miejsca jest po prostu więcej.

Okazuje się, że mieszkańcy naszego kraju są niezwykle kreatywni, jeśli chodzi o parawany ozdobne. Stosują je bowiem na najróżniejszego typu przestrzeniach, bardzo podkreślając zalety takiego właśnie rozwiązania. Parawan ozdobny będzie na przykład rewelacyjnym uzupełnieniem wystroju w otwartej przestrzeni loftowej (a właśnie z takimi coraz częściej mamy w naszym kraju do czynienia). Kiedy jednak będziemy chcieli oddzielić część sypialnianą bądź przeznaczoną do pracy dużym, otwartym wnętrzu, wystarczy po prostu, że wybierzemy odpowiedni parawan ozdobny, a potem postawimy go na wybranej przestrzeni. Nie zapominajmy o tym, że w tym przypadku jak najbardziej mamy do czynienia z modelami przenośnymi, więc w każdej chwili możemy zmienić im miejsce, gdy tylko najdzie nas na to ochota.

Bardzo często parawan pokojowy staje się rozwiązaniem wykorzystywanym przez rodziców dzieci, które zamieszkują wspólny pokój. Dlaczego tak się dzieje? Bowiem oczywiście mali mieszkańcy wspólnych czterech ścian uwielbiają się razem bawić w ciągu dnia (niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z bliźniętami czy też z dzieciakami w różnym wieku), jednak przychodzi też moment, kiedy potrzebują one nieco spokoju i intymności. Mamy z taką sytuacją do czynienia zwłaszcza wieczorami. Wtedy wystarczy tylko rozstawić parawan ozdobny, który jest przecież modelem udekorowanym z obu stron, zatem dzieci mają zagwarantowane dokładnie takie same wrażenia estetyczne.

Parawan ozdobny to też strzał w dziesiątkę w przypadku innego typu pomieszczeń. Mamy tu na myśli na przykład salony kosmetyczne, fryzjerskie czy SPA. Czasami tego typu wnętrza nie należą do bardzo dużych, lecz muszą one pełnić szereg funkcji. Dlatego właśnie, kiedy chcemy na przykład oddzielić od siebie przestrzeń dedykowaną wyłącznie personelowi, wystarczy po prostu, że postawimy na parawany ozdobne, które będą swoją rolę pełniły w sposób naprawdę wyjątkowy. Oczywiście każdorazowo wybieramy taki wzór, który idealnie komponował się będzie w danym wnętrzu, uzupełniając jego klimat w wyjątkowy sposób.

Jak kształtują się ceny?

Mogłoby się wydawać, że skoro nowoczesne i stylowe parawany ozdobne są idealnym połączeniem walorów natury estetycznej oraz zalet typowo praktycznych, będą dużo kosztowały! Nic bardziej mylnego, w tym przypadku bowiem najwyższa jakość wykonania jak najbardziej idzie w parze z przystępną ceną. Dlatego właśnie każdy pozwolić sobie może na to, by do swoich przestrzeni wprowadzić parawany ozdobne. W małym mieszkaniu albo dużym, rozległym domu, w przestrzeni biurowej, w salonie kosmetycznym lub fryzjerskim, w przepięknie urządzonym butiku, w siedzibie firmy, banku czy też instytucji – parawan ozdobny sprawdzi się z powodzeniem. Warto samemu przekonać się o tym, w jak dużym stopniu jest on w stanie zmienić nawet bardzo zwyczajne, urządzone z dużą dawką prostoty wnętrze. Gwarantujemy, że jest to znakomity sposób na aranżacyjny sukces!

Zwiń opis

Luksus, styl i funkcjonalność, czyli parawany 3-częściowe

Ich popularność ostatnimi czasy rośnie w tempie wręcz lawinowym, a fakt ten kompletnie nas nie dziwi. Wszak parawany ozdobne ostatnimi czasy przeżywają swój wielki renesans, coraz częściej trafiając do wnętrz mieszkalnych i biurowych Polaków. To bardzo cieszy wszystkich specjalistów z branży aranżacji wnętrz, którzy już od dawna nakłaniali mieszkańców naszego kraju do tego, by Ci postawili na oryginalność, styl i klasę w swoich przestrzeniach, by nie zamykali się na nowości, by zdecydowali się na to, co naprawdę wyjątkowe. Parawan ozdobny to z całą pewnością znakomita recepta na to, by swoją przestrzeń uczynić wyjątkową, niesztampową, niebanalną – warto zatem ten sposób wykorzystać!

Dlaczego warto postawić na parawany ozdobne?

Rozwiń opis

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl