suma: 0,00 zł do kasy
car
GWARANCJA
Szybkiej dostawy
car
WYBÓR
Metody płatności
car
BEZPIECZNE
Zakupy
zwrot
14 DNI
Na zwrot zakupu
Odstąpienie od umowy

Drogi Kliencie! Zależy nam , abyś był w 100% zadowolony


Jeżeli zakupiony w fototap.pl towar nie spełnia Twoich oczekiwań - możesz go zwrócić w każdym razie nie później niż 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o swoim odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towary przed upływem terminu 14 dni. Jeżeli zwracany towar jest pełnowartościowy (nie nosi śladów użytkowania i jest w stanie nienaruszonym ) i posiada wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria - bez żadnych problemów przyjmiemy Twoje zgłoszenie i zwrócimy należne środki. (więcej na ten temat w Regulaminie sklepu).

Odstąpienie od umowy  należy zgłosić samodzielnie  wysyłając e-maila na adres kontakt@fototap.pl  nie później niż 14 dni kalendarzowych od dostarczenia towaru do Państwa.
W tytule Odstąpienie od umowy do zamówienia nr ... a w treści podaj swoje imię i nazwisko , numer konta bankowego,numer swojego zamówienia oraz numer towaru, który chcesz do nas odesłać.

Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

Przygotowaną paczkę odeślij na adres:

Artgeist Sp. z o.o.
ul. Stargardzka 2a
54-156 Wrocław

Na przesyłce Zwrotu towaru proszę podać dane:

1.Dane osoby zamawiającej

2.W tytule Zwrot towaru do zamówienia nr: .... w sklepie fototap.pl

3.Jeżeli kurier będzie potrzebował nr telefonu przy nadaniu przesyłki proszę podać nr tel: +48 797 603 741

  ( Proszę nie dzwonić pod wyżej wymieniony nr telefonu , jest on podany tylko i wyłącznie do wysłania paczki do magazynu. Magazyn nie będzie odpowiadał na Państwa pytania i telefony. )

Wszystkie pytania proszę kierować pod adres kontakt@fototap.pl lub telefonicznie pod nr tel +48 577 633 451  PON-PT: 8:00 - 16:00

W momencie dostarczenia i akceptacji reklamowanego towaru,zwrot należnych środków dokonamy przelewem bankowym ( na wskazane konto które Państwo podali przy składaniu oświadczenia ) w ciągu kilku dni roboczych od daty akceptacji reklamowanego towaru.

 

Wzór formularza odstąpienia od umowy

(formularz ten należy wypełnić i odesłać na adres e-mail kontakt@fototap.pl tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)
OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY SPRZEDAŻYJa/My (*) niniejszym informuję/informujemy (*) o moim/naszym (*) odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących towarów (*)/o świadczenie następującej usługi (*)

Nr zamówienia:

Imię i nazwisko/Nazwa/nazwisko konsumenta(-ów)

Adres konsumenta(-ów)

Numer konta bankowego (w przypadku zwrotu towaru )

Nr tel: ... ( Nie obowiązkowy , ale przyśpieszy proces w razie potrzeby uzupełnienia danych )

Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

Data

(*) Niepotrzebne skreślić.

 
Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia realizacji uprawnienia odstąpienia od umowy i nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne,  jednakże niezbędne w celu złożenia niniejszego oświadczenia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl