suma: 0,00 zł do kasy
car
GWARANCJA
Szybkiej dostawy
car
WYBÓR
Metody płatności
car
BEZPIECZNE
Zakupy
zwrot
14 DNI
Na zwrot zakupu

Nowości

Obraz na szkle akrylowym - Dzika plaża [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Dzika plaża [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Ocean niewinności [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Ocean niewinności [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Plexi: brązowa mapa
Obraz na szkle akrylowym "Plexi: brązowa mapa" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Przystań lata [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Przystań lata [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Szkarłatny obłok [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Szkarłatny obłok [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Antyczne podróże [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Antyczne podróże [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 184,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Jezioro wspomnień [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Jezioro wspomnień [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Jezioro ze snów [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Jezioro ze snów [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Zimowa ekspresja [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Zimowa ekspresja [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Jesienne marzenie [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Jesienne marzenie [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Karmazynowa energia [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Karmazynowa energia [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Karminowy pocisk [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Karminowy pocisk [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Kryształowy spokój [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Kryształowy spokój [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Lśniąca lilia [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Lśniąca lilia [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Magia namiętności [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Magia namiętności [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Stalowa mapa [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Stalowa mapa [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Szkarłatne pole [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Szkarłatne pole [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Brązowe słonie [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Brązowe słonie [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Budda i wodospad [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Budda i wodospad [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Jesienny Budda [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Jesienny Budda [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Las tajemnic [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Las tajemnic [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Lazurowa medytacja [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Lazurowa medytacja [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Leśny wodospad [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Leśny wodospad [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - NY: Miasto marzeń [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "NY: Miasto marzeń [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Puszyste dmuchawce [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Puszyste dmuchawce [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 184,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Rzeka magii [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Rzeka magii [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Rzeka miłości [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Rzeka miłości [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Zapomniana przystań [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Zapomniana przystań [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Zielona polana [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Zielona polana [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł
Obraz na szkle akrylowym - Zielony azyl [Glass]
Obraz na szkle akrylowym "Zielony azyl [Glass]" to świetny pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Doskonale pasuje do oryginalnych rozwiązań i stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych dekoracji ściennych np.
Zobacz więcej
Cena: 387,49 zł

OBRAZY NA SZKLE AKRYLOWYM

 

Każdy, kto szuka sposobu na wprowadzenie do wnętrza swojego domu lub mieszkania designu na poziomie światowym, powinien zainteresować się tym wyjątkowym produktem. Wszak stanowi on idealny pod każdym względem mariaż nowoczesności i piękna. Obrazy na szkle akrylowym mają niesamowitą głębię, której nie da się z niczym porównać – na ścianie prezentują się zjawiskowo. To znakomity sposób na to, aby nawet zwyczajne, urządzone z dużą dawką prostoty pomieszczenie nabrało niezwykłego charakteru.

 

Obrazy na szkle akrylowym

Każdy, kto szuka sposobu na wprowadzenie do wnętrza swojego domu lub mieszkania designu na poziomie światowym, powinien zainteresować się tym wyjątkowym produktem. Wszak stanowi on idealny pod każdym względem mariaż nowoczesności i piękna. Obrazy na szkle akrylowym mają niesamowitą głębię, której nie da się z niczym porównać – na ścianie prezentują się zjawiskowo. To znakomity sposób na to, aby nawet zwyczajne, urządzone z dużą dawką prostoty pomieszczenie nabrało niezwykłego charakteru.

Wybierz spośród niezliczonej ilości modeli!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każdy ma nieco inny gust, potrzebuje zatem naściennych ozdób dostosowanych w pełni do swoich potrzeb. Z tego właśnie powodu udostępniliśmy naszym Klientom całe mnóstwo wzorów do wyboru, by znaleźli dla siebie dokładnie takie egzemplarze, które w stu procentach spełniają wszelkie ich oczekiwania.

Każdy model to kwintesencja piękna i najlepszego gustu, powstał bowiem z wielką dbałością o detale, wyłącznie z najwyższej jakości materiałów i zgodnie z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Wyróżnia się tym, iż można powiesić go na ścianie każdego pomieszczenia (także kuchni oraz łazienki – ze względu na jego odporność na wilgoć). Niska waga szkła akrylowego oraz łatwość jego czyszczenia to także istotne zalety tego niezwykłego produktu – łatwo bowiem utrzymać go w czystości oraz powiesić na ścianie.

Które modele są dziś najmodniejsze?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nie ma jednego rozwiązania, które byłoby w stanie zachwycić i usatysfakcjonować wszystkich odbiorców. Z tego właśnie względu przygotowaliśmy dla Państwa bardzo wiele różnorodnych modeli, spośród których każdy odnaleźć może ten odpowiedni. Widać jednak wyraźnie, iż Klienci bardzo często wybierają obrazy na szkle akrylowym przedstawiające piękne pejzaże (mowa tu zarówno o tych nadmorskich, jak i górskich czy leśnych). Sporą popularnością cieszą się również motywy abstrakcyjne, to bowiem znakomite uzupełnieni nowoczesnych, przestronnych wnętrz loftowych czy też industrialnych. Miłośnicy klimatów kolonialnych też będą w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie – mowa o obrazach na szkle akrylowym przedstawiających drapieżne zwierzęta bądź egzotyczne pejzaże.

A co z miłośnikami stylu vintage? Oni niezwykle często decydują się na modele postarzane specjalnymi technikami, takie, które wyglądają niczym wyciągnięte z babcinego strychu. Nie brak rzecz jasna również egzemplarzy dedykowanych dzieciom, miłośnikom psów, kotów czy koni, fanom kawy czy też uroczych zachodów słońca – dla każdego znajdzie się w naszym sklepie coś odpowiedniego.

Dlaczego warto wybrać obrazy na szkle akrylowym?

Nie od dziś wiadomo, iż stanowią one niezwykle udany mariaż piękna i funkcjonalności. Nawet po wielu latach prezentują się dokładnie tak, jak w dniu zakupu – to również bardzo istotny plus. Nie możemy zapominać także o tym, że w tym przypadku najwyższa jakoś wykonania i ponadprzeciętnie interesujący design idą w parze z niezwykle przystępnymi cenami, dzięki czemu na zakup pozwolić sobie może każdy.

Nie zapomnieliśmy także o kwestiach dostawy – jest ona realizowana w bardzo krótkim czasie po złożeniu zamówienia. Pragniemy bowiem, by każdy Klient mógł szybko już niebawem cieszyć się z dostarczonego przez kuriera produktu. Oczywiście niezdecydowanym radą i wsparciem w podjęciu odpowiedniej decyzji służy nasz wykwalifikowany team, który chętnie podzieli się swoją wiedzą na temat każdego egzemplarza, podpowie, co jest dziś modne i jakie obrazy warto umieszczać wdanym typie pomieszczeń.

Obrazy na szkle akrylowym do każdego typu wnętrza!

Gdyby komuś wydawało się, że kupujący umieszczają nasze rewelacyjne obrazy na szkle akrylowym wyłącznie w pokojach dziennych – jest w błędzie. Owszem, tam pojawiają się one niezwykle często, wszak jest to wnętrze bardzo reprezentacyjne, to tam zapraszamy gości i spędzamy czas w gronie rodziny. Jednak znakomicie nadają się one też w innego typu pomieszczeniach (chociażby w sypialni, przeznaczonym do pracy gabinecie, przedpokoju czy też czterech katach należących do dziecka czy nastolatka). Kuchnia czy łazienka – te pomieszczenia także mogą być ozdobione w ten właśnie sposób – wszak dekoracja owa wykazuje pełną odporność na wilgoć czy też zmiany temperatury.

Obrazy na szkle akrylowym – nowy wymiar piękna!

Wszyscy ci, którzy pragną ozdobić wnętrza swojego domu czy mieszkania w sposób niebanalny i stylowy, powinni po nie sięgnąć. Jest to rozwiązanie stosunkowo nowe, jednak już zyskało tysiące zadowolonych Klientów, którzy polecają je swoim członkom swoich rodzin, przyjaciołom oraz znajomym. Rzeczywiście – nie da się ukryć, iż wykorzystanie innowacyjnych technik idące w parze z ponadprzeciętnym wyczuciem estetyki dało oszałamiające wprost efekty wizualne. Bardzo istotna jest tu również wielość i różnorodność wzorów – dlatego odpowiednie dla siebie modele znajdą zarówno miłośnicy klasyki, jak i stylu vintage, glamour, industrialnego czy też kolonialnego lub boho. Warto podkreślić także, iż modeli owych ciągle przybywa, z każdym miesiącem ich wachlarz się powiększa – dzięki temu zyskujemy stuprocentową pewność tego, że każdy Klient znajdzie coś idealnego dla siebie.

Nowoczesne wzornictwo to przyszłość dzisiejszej aranżacji wnętrz, dlatego nie dziwi nas fakt, że Polacy tak często sięgają po to rewelacyjne i stylowe rozwiązanie. Warto wspomnieć także o tym, iż obraz na akrylu nie blaknie, jego barwy nie tracą swojej intensywności – dlatego też istnieje możliwość umiejscowienia go również w tak nietypowych przestrzeniach, jak choćby przydomowy taras czy altana. Dzięki temu będą one prawdziwą oazą czystego piękna, miejscem, w którym chce się przebywać godzinami.

Coraz częściej Polacy kupują obrazy na szkle akrylowym w roli prezentu dla bliskich osób. To również bardzo ciekawe rozwiązanie, przynosi bowiem obdarowanym całe mnóstwo satysfakcji i zadowolenia.

W jaki sposób stosować obrazy na szkle akrylowym w aranżowaniu wnętrz?

Należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Przede wszystkim w sytuacji, kiedy wybieramy model bardzo wyrazisty, o nasyconych barwach, taki, który przyciąga wzrok w pierwszej chwili po przekroczeniu progu danego pomieszczenia, nie róbmy mu dodatkowej konkurencji na tej samej ścianie i nie wieszajmy na niej innych ozdób. Mogłoby się bowiem okazać, że zamiast przysłowiowego efektu „wow” osiągnęliśmy niezamierzony zupełnie efekt chaosu i niespójności, a nawet kiczu. Nieco inaczej dzieje się wówczas, kiedy Klient decyduje się na model minimalistyczny, prosty, monochromatyczny, w takim przypadku bowiem może on towarzyszyć innym ozdobom naściennym.

Wybór dla wymagających!

Wszyscy ci, którzy poszukują intrygujących, innowacyjnych i stylowych rozwiązań do swoich wnętrz, powinni wziąć pod uwagę obrazy na szkle akrylowym. Wszak kiedy najwyższa jakość wykonania spotyka na swojej drodze oryginalne wzornictwo i klasyczna formę, powstają dzieła naprawdę wyjątkowe!

Zwiń opis

Obrazy na szkle akrylowym

Każdy, kto szuka sposobu na wprowadzenie do wnętrza swojego domu lub mieszkania designu na poziomie światowym, powinien zainteresować się tym wyjątkowym produktem. Wszak stanowi on idealny pod każdym względem mariaż nowoczesności i piękna. Obrazy na szkle akrylowym mają niesamowitą głębię, której nie da się z niczym porównać – na ścianie prezentują się zjawiskowo. To znakomity sposób na to, aby nawet zwyczajne, urządzone z dużą dawką prostoty pomieszczenie nabrało niezwykłego charakteru.

Wybierz spośród niezliczonej ilości modeli!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każdy ma nieco inny gust, potrzebuje zatem naściennych ozdób dostosowanych w pełni do swoich potrzeb. Z tego właśnie powodu udostępniliśmy naszym Klientom całe mnóstwo wzorów do wyboru, by znaleźli dla siebie dokładnie takie egzemplarze, ...

Rozwiń opis
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl