suma: 0,00 zł do kasy
car
GWARANCJA
Szybkiej dostawy
car
WYBÓR
Metody płatności
car
BEZPIECZNE
Zakupy
zwrot
14 DNI
Na zwrot zakupu

Nowości

Fototapeta - Cud natury
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Cud natury" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Cud natury" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Cud natury Fototapeta - Cud natury
Producent: Artgeist
Cena: 70,99 zł
zobacz więcej
Fototapeta - Detian - wodospad (Chiny)
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Detian - wodospad (Chiny)" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Detian - wodospad (Chiny)" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Mały wodospad na Łabie
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Mały wodospad na Łabie" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Mały wodospad na Łabie" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Ohakune - Waterfalls in New Zealand
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Ohakune - Waterfalls in New Zealand" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Ohakune - Waterfalls in New Zealand" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - PIękno natury: wodospad
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "PIękno natury: wodospad" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "PIękno natury: wodospad" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Sen o Niagarze
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Sen o Niagarze" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Sen o Niagarze" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 319,99 zł
Fototapeta - Tajlandzki wodospad
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Tajlandzki wodospad" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Tajlandzki wodospad" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Wodospad spełnionych życzeń
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Wodospad spełnionych życzeń" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Wodospad spełnionych życzeń" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Poranny relaks
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Poranny relaks" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Poranny relaks" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - jesień - wodospad
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "jesień - wodospad" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "jesień - wodospad" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Detian - wodospad (Chiny)
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Detian - wodospad (Chiny)" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Detian - wodospad (Chiny)" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 319,99 zł
Fototapeta - Leśna modlitwa
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Leśna modlitwa" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Leśna modlitwa" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Oaza spokoju
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Oaza spokoju" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Oaza spokoju" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Oaza spokoju Fototapeta - Oaza spokoju
Producent: Artgeist
Cena: 70,99 zł
zobacz więcej
Fototapeta - Przebudzenie natury
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Przebudzenie natury" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Przebudzenie natury" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Tajemniczy wodospad
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Tajemniczy wodospad" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Tajemniczy wodospad" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Niesamowity cud natury
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Niesamowity cud natury" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Niesamowity cud natury" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Reggae Falls
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Reggae Falls" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Reggae Falls" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Reggae Falls Fototapeta - Reggae Falls
Producent: Artgeist
Cena: 70,99 zł
zobacz więcej
Fototapeta - Magiczny wodospad
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Magiczny wodospad" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Magiczny wodospad" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Kolejny cud natury
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Kolejny cud natury" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Kolejny cud natury" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Oaza duszy
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Oaza duszy" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Oaza duszy" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Oaza duszy Fototapeta - Oaza duszy
Producent: Artgeist
Cena: 70,99 zł
zobacz więcej
Fototapeta - Wodospad kontemplacji
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Wodospad kontemplacji" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Wodospad kontemplacji" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Słoneczny wodospad
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Słoneczny wodospad" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Słoneczny wodospad" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł

FOTOTAPETY WODOSPADY

 

By czuć piękno Matki Natury w swoich czterech ścianach…fototapety wodospady!

Kiedy mamy okazję podziwiania wodospadu, czujemy się prawdziwymi szczęściarzami. Spływająca kaskadami woda tworzy wspaniałą formę sztuki wprost od Matki Natury. Nic dziwnego, że tak chętnie takie właśnie miejsca fotografujemy, jednocześnie czując się w nich niczym w jakiejś zaczarowanej krainie. Producenci fototapet doskonale zdają sobie z tego sprawę, proponując nam coraz więcej modeli, gdzie właśnie owe niezwykłe rzeczne progi grają pierwsze skrzypce. Okazuje się, że fototapety wodospady są dzisiaj jednymi z chętniej kupowanych modeli dekoracyjnych. Dlaczego tak właśnie się dzieje? 

Uniwersalność egzemplarzy z wodospadami w roli głównej!

Zadbano przed wszystkim o to, by tego typu egzemplarze z wielkim powodzeniem wpisywały się w różnego typu przestrzenie. Te wyraziste niezwykle akcenty dekoracyjne bardzo dobrze prezentują się chociażby w urządzonych i udekorowanych klasycznie wnętrzach. Potęga przyrody i jej niebywałe piękno to także bardzo ciekawy koncept aranżacyjny, kiedy w grę wchodzą bardzo nowoczesne przestrzenie. Czasami brak w nich wyrazistego dekoracyjnego elementu, dzięki którym przestrzeń nabierze charakteru. Idziemy o zakład, że właśnie fototapety wodospady są w stanie się głównym elementem ozdobnym takiej przestrzeni.

Tam gdzie rządzą klimaty retro i vintage (ostatnimi czasy bardzo przez mieszkańców naszego kraju poważane), także warto zamontować taką dokładnie wersję naściennej ozdoby, dzięki której można osiągnąć spektakularne efekty niewielkim kosztem. Dlatego właśnie i w tym przypadku fototapeta wodospady przedstawiająca okaże się z pewnością strzałem w dziesiątkę. Warto pomyśleć o takiej dekoracji także wtedy, kiedy w przestrzeniach postawiło się na klimat skandynawski, rustykalny czy też prowansalski, a nawet kolonialny. Okazuje się, ze fototapety wodospady niejedno mają imię i można je także z ogromnym wręcz powodzeniem montować w najróżniejszego typu przestrzeniach!

Do łazienki, pokoju dziennego, do sypialni…

Fototapety wodospady trzeba nazwać także niezwykle uniwersalnymi z innego powodu, mogą one bowiem stać się wiodącym dekoracyjnym elementem w różnego typu przestrzeniach. Mowa chociażby o pokoju dziennym, który to, jak wiadomo powszechnie, pełni w naszych domach i mieszkaniach reprezentacyjną funkcję. Tam, gdzie zaprasza się gości i gdzie spędza się wieczorową porą czas z rodziną i przyjaciółmi, warto zainstalować najciekawsze i najbardziej niebanalne dekoracyjne elementy. Okazuje się, że fototapety wodospady sprawdzą się tutaj wprost idealnie!

Także przestrzeń sypialni jak najbardziej zasługuje na to, by być udekorowaną ze smakiem i w najlepszym stylu. Trudno zatem dziwić się temu, że i tu fototapeta wodospady przedstawiająca jest jednym z najciekawszych pomysłów aranżacyjnych, gdy w grę wchodzą dekoracje. W zdecydowanej większości przypadków taki właśnie model umieszcza się na ścianie znajdującej się za łóżkiem, dzięki temu jest to od teraz pomieszczenie pełne stylu. Kaskada wody na pewno wprawi domowników w świetny nastrój, a ich wypoczynek wieczorową porą będzie na najwyższym poziomie, zaś humor po wstaniu z łóżka zawsze okaże się być dobrym.

Co zrobić, kiedy chce się w niebanalny sposób udekorować przestrzeń łazienkową, by była ona oazą harmonii i spokoju? I w tym przypadku fototapety wodospady jak najbardziej mają rację bytu. Umilą każdemu zarówno braniu prysznica, jak i wielominutowe leżenie w wannie i rozkoszowanie się ciszą oraz spokojem. Na szczęście w dzisiejszych czasach modele tych naściennych dekoracji tworzone są w ten sposób, aby niestraszne im były panujące w łazience warunki. Na pewno służyły będą bowiem przez długi, długi czas, nieodmiennie znakomicie się prezentując.

A może trójwymiar?

Fototapety 3d wodospady stanowią wręcz wymarzony element aranżacyjny w przypadku wszystkich tych osób, które pragną swoje przestrzenie nie tylko bardzo stylowo ozdobić, ale zarazem sprawić, by prezentowały się jako duże (mimo swoich niewielkich rozmiarów). Wykorzystanie iluzji optycznej jak najbardziej ma tutaj sens, a taka zabawa z oczyma obserwatorów to dzisiaj rozwiązanie bardzo często wykorzystywane. Takie właśnie fototapety wodospady z całą pewnością warto mieć w swoich wnętrzach!

Zwiń opis

Uniwersalność egzemplarzy z wodospadami w roli głównej!

Zadbano przed wszystkim o to, by tego typu egzemplarze z wielkim powodzeniem wpisywały się w różnego typu przestrzenie. Te wyraziste niezwykle akcenty dekoracyjne bardzo dobrze prezentują się chociażby w urządzonych i udekorowanych klasycznie wnętrzach. Potęga przyrody i jej niebywałe piękno to także bardzo ciekawy koncept aranżacyjny, kiedy w grę wchodzą bardzo nowoczesne przestrzenie. Czasami brak w nich wyrazistego dekoracyjnego elementu, dzięki którym przestrzeń nabierze charakteru. Idziemy o zakład, że właśnie fototapety wodospady są w stanie się głównym elementem ozdobnym takiej przestrzeni.

Tam gdzie rządzą klimaty retro i vintage (ostatnimi czasy bardzo przez mieszkańców naszego kraju poważane), także warto zamontować taką dokładnie wersję naściennej ozdoby, ...

Rozwiń opis
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl