suma: 0,00 zł do kasy
car
GWARANCJA
Szybkiej dostawy
car
WYBÓR
Metody płatności
car
BEZPIECZNE
Zakupy
zwrot
14 DNI
Na zwrot zakupu

Nowości

Powiększające wnętrze

Fototapeta - Drewniany mostek w lesie
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Drewniany mostek w lesie" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Drewniany mostek w lesie" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Egzotyczny krajobraz - plaża Railay, Tajlandia
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Egzotyczny krajobraz - plaża Railay, Tajlandia" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Egzotyczny krajobraz - plaża Railay, Tajlandia" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Pejzaż afrykański, Namibia
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Pejzaż afrykański, Namibia" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Pejzaż afrykański, Namibia" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Samotna góra
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Samotna góra" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Samotna góra" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Bajkowy zachód słońca
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Bajkowy zachód słońca" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Bajkowy zachód słońca" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Bałwany morskie
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Bałwany morskie" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Bałwany morskie" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Górski szczyt w chmurach
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Górski szczyt w chmurach" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Górski szczyt w chmurach" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Korytarz osobliwości
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Korytarz osobliwości" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Korytarz osobliwości" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Letni azyl
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Letni azyl" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Letni azyl" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Letni azyl Fototapeta - Letni azyl
Producent: Artgeist
Cena: 70,99 zł
zobacz więcej
Fototapeta - Na plaży
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Na plaży" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Na plaży" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Na plaży Fototapeta - Na plaży
Producent: Artgeist
Cena: 70,99 zł
zobacz więcej
Fototapeta - Origami wall
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Origami wall" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Origami wall" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Origami wall Fototapeta - Origami wall
Producent: Artgeist
Cena: 70,99 zł
zobacz więcej
Fototapeta - Podniebny tunel
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Podniebny tunel" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Podniebny tunel" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Podwodny świat
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Podwodny świat" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Podwodny świat" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Rafa koralowa
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Rafa koralowa" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Rafa koralowa" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Relaks na plaży
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Relaks na plaży" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Relaks na plaży" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Romantyczny wieczór na plaży
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Romantyczny wieczór na plaży" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Romantyczny wieczór na plaży" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Słoneczny duet
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Słoneczny duet" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Słoneczny duet" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Tajemnicza wyspa
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Tajemnicza wyspa" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Tajemnicza wyspa" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Tropikalna wyspa
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Tropikalna wyspa" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Tropikalna wyspa" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Ukryta geometria
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Ukryta geometria" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Ukryta geometria" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Upalny lipiec
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Upalny lipiec" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Upalny lipiec" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - W drewnianym tunelu
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "W drewnianym tunelu" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "W drewnianym tunelu" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Wakacje nad morzem
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Wakacje nad morzem" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Wakacje nad morzem" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Wakacyjne zacisze
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Wakacyjne zacisze" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Wakacyjne zacisze" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Kolorowy zachód słońca nad morzem
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Kolorowy zachód słońca nad morzem" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Kolorowy zachód słońca nad morzem" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Mistyczny poranek
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Mistyczny poranek" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Mistyczny poranek" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - niebieski, niebieski ocean
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "niebieski, niebieski ocean" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "niebieski, niebieski ocean" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Pejzaż morski, Turcja
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Pejzaż morski, Turcja" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Pejzaż morski, Turcja" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Wielki Kanion Kolorado
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Wielki Kanion Kolorado" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Wielki Kanion Kolorado" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Wspaniałe Alpy
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Wspaniałe Alpy" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Wspaniałe Alpy" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł

FOTOTAPETY POWIĘKSZAJĄCE WNĘTRZE

 

Fototapety powiększające wnętrze, czyli wykorzystywanie iluzji optycznej w świecie aranżacji wnętrz 

Każdy z nas chciałby zapewne mieć przestrzenie domowe bardzo obszerne, imponujących rozmiarów. Zauważmy jednak, że w zdecydowanej większości przypadków nie jest to możliwe i na co dzień zajmujemy wnętrza, które, delikatnie mówiąc, z przestronnością nie mają zbyt wiele wspólnego. Możemy jednak nieco oszukać rzeczywistość i sprawić, że każde z pomieszczeń będzie optycznie prezentowało się jako całkiem spore (choć w rzeczywistości jest zupełnie inaczej). W jaki sposób osiągnąć taki efekt? Fototapety powiększające wnętrza okażą się być znakomitym rozwiązaniem!

Optyczne powiększenie wnętrza – jak to się robi?

Dlaczego ten właśnie sposób uchodzi dzisiaj za jeden z najlepszych? Chodzi przede wszystkim o to, że jego wykorzystane jest niebywale proste. Nie trzeba bowiem przeprowadzać w pomieszczeniu generalnego remontu, nie trzeba kupować drogich mebli czy też kosztujących wiele dodatków, nie jest koniecznym również spędzanie długich godzin na tym, by wnętrze nabrało nowego, lepszego charakteru. Fototapety powiększające wnętrze (jak wszystkie inne) są niebywale łatwe w montażu. Nie trzeba wcale uchodzić za złotą rączkę, aby dać sobie z tym radę. Ich cena jest niebywale przystępna. Każdy zatem pozwolić sobie może na zakup i zarazem na to, aby nawet pomieszczenie mające kilka metrów kwadratowych wyglądało jak to bardzo duże, obszerne i niebywale przestronne.

Najpopularniejsze dzisiaj fototapety powiększające wnętrze

Producenci fototapet z całą stanowczością stawiają dzisiaj na te modele, które optycznie powiększają przestrzeń. Dlaczego tak jest? Doskonale zdają sobie bowiem sprawę z tego, że ich popularność jest wśród kupujących ogromna. Są pewne egzemplarze, które cieszą się znacznie większym powodzeniem od innych. Na które z nich stawiają głównie Polacy?

Jeśli w grę wchodzi fototapeta powiększająca wnętrze, prym wiodą zdecydowanie modele utrzymane w bardzo jasnych barwach. Biel sprawdza się tutaj w zasadzie najlepiej, dzięki niej bowiem można z wielkim powodzeniem sprawić, że wnętrze nabiera przestronności. Oczywiście oznacza to zarazem całkowitą niemal rezygnacje z kolorów ciemnych jako wiodących, one bowiem przyniosłyby wręcz przeciwne efekty wizualne.

Nie tylko takie fototapety powiększające wnętrze wiodą dzisiaj prym. Bardzo popularny okazuje się motyw tunelu. Dzięki niemu model naściennej ozdoby zdaje się grać w kotka i myszkę z narządem wzroku domowników. Nie ukrywajmy też  faktu, że jest to motyw niezwykle nowoczesny, zatem świetnie sprawdza się chociażby w pomieszczeniu urządzonym w stylu loftowym albo też industrialnym. Można w ten sposób uzyskać złudzenie przestronności, dzięki któremu wnętrze jawiło się będzie naszym oczom jako naprawdę sporych rozmiarów – i o to właśnie chodzi.

Fototapety powiększające wnętrze to także modele monochromatyczne. Ich prostota i minimalizm zachwycają te osoby, które nie są fanami barokowych wręcz zdobień. Widok z głębią zapewniają także egzemplarze, w przypadku których zastosowana została trójwymiarowości. Okazuje się, że są one jednymi z najchętniej kupowanych na Fototap.pl . Nikogo nie powinno to dziwić, wszak żyjemy  w dwudziestym pierwszym wieku, kiedy to nowoczesność uznawana jest za jeden z najlepszych sposobów na to, by wnętrze ciekawie i niebanalnie się prezentowało. Można dzięki takim właśnie egzemplarzom zapewnić natychmiastową metamorfozę  wnętrza, która oparta będzie o stylowe, ciekawie prezentujące się i dalekie od banalności egzemplarze.

Perspektywa ma znaczenie!

Gdy w grę wchodzą fototapety powiększające wnętrze, bardzo duże znaczenie ma perspektywa. Dzięki jej wykorzystaniu przez twórców naściennych dekoracji można łatwo, szybko i skutecznie sprawić, że nawet najmniejszych rozmiarów pomieszczenie zyska optycznie kilka metrów kwadratowych i zwyczajnie przyjemniej będzie się w nim przebywało. Bardzo popularnymi motywami są tutaj: droga, trakt, zakątki kojarzących się z czasem urlopowych wojaży uliczek. Nie dość, że dzięki nim możemy optycznie powiększyć pomieszczenie, to zachwycają nas ich walory wizualne. Są utrzymane w ciekawych barwach, a prócz tego stworzone z ponadprzeciętną dbałością o detale. To wszystko sprawia, że wnętrze, w którym takie właśnie egzemplarz się znajduje, nosi od teraz znamiona luksusu, kojarzy się bardzo jednoznacznie z elegancją i najlepszym gustem, nie jest zaś pomieszczeniem skromnym i takim, które wygląda na ciasne i niewygodne. Każda fototapeta powiększająca wnętrze to dla Polaków zapowiedź stylowego i modnego wnętrza udekorowanego w najlepszym stylu!

Zwiń opis

Optyczne powiększenie wnętrza – jak to się robi?

Dlaczego ten właśnie sposób uchodzi dzisiaj za jeden z najlepszych? Chodzi przede wszystkim o to, że jego wykorzystane jest niebywale proste. Nie trzeba bowiem przeprowadzać w pomieszczeniu generalnego remontu, nie trzeba kupować drogich mebli czy też kosztujących wiele dodatków, nie jest koniecznym również spędzanie długich godzin na tym, by wnętrze nabrało nowego, lepszego charakteru. Fototapety powiększające wnętrze (jak wszystkie inne) są niebywale łatwe w montażu. Nie trzeba wcale uchodzić za złotą rączkę, aby dać sobie z tym radę. Ich cena jest niebywale przystępna. Każdy zatem pozwolić sobie może na zakup i zarazem na to, aby nawet pomieszczenie mające kilka metrów kwadratowych wyglądało jak to bardzo duże, obszerne i niebywale przestronne.

Najpopularniejsze ...
Rozwiń opis

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl