suma: 0,00 zł do kasy
car
GWARANCJA
Szybkiej dostawy
car
WYBÓR
Metody płatności
car
BEZPIECZNE
Zakupy
zwrot
14 DNI
Na zwrot zakupu

Nowości

Fototapeta na drzwi - Stary klasztor
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Stary klasztor" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Tajemniczy korytarz
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Tajemniczy korytarz" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Tapeta na drzwi - Białe schody i klejnoty
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Tapeta na drzwi - Białe schody i klejnoty" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Chorwacka uliczka
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Chorwacka uliczka" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Drewniany tunel
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Drewniany tunel" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Drzwi do lata
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Drzwi do lata" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Greckie wakacje
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Greckie wakacje" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Kamienne miasto
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Kamienne miasto" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Kamienne schody
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Kamienne schody" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Las fantazji
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Las fantazji" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Leśna aleja
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Leśna aleja" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Letni wiatr
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Letni wiatr" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Niebieska uliczka
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Niebieska uliczka" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Ruchome schody
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Ruchome schody" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Sauna
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Sauna" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Sekretne miejsce
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Sekretne miejsce" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Sekretne przejście
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Sekretne przejście" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Skalna droga
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Skalna droga" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Słoneczna aleja
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Słoneczna aleja " to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Spacer po Santorini
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Spacer po Santorini" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Tajemnicze schody
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Tajemnicze schody" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Tapeta na drzwi - Molo na jeziorze
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Tapeta na drzwi - Molo na jeziorze" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Tapeta na drzwi - Nowy Jork
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Tapeta na drzwi - Nowy Jork" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Tapeta na drzwi - Schody
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Tapeta na drzwi - Schody" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Tapeta na drzwi - Schody w miejskiej Dżungli
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Tapeta na drzwi - Schody w miejskiej Dżungli" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Tapeta na drzwi - Schody z natury
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Tapeta na drzwi - Schody z natury" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Tapeta na drzwi - Wąska uliczka
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Tapeta na drzwi - Wąska uliczka" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Tapeta na drzwi - Wyspa, plaża
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Tapeta na drzwi - Wyspa, plaża" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Turkusowa przystań
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Turkusowa przystań" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł
Fototapeta na drzwi - Wakacyjny spacer
Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Wakacyjny spacer" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej.
Zobacz więcej
Cena: 108,99 zł

FOTOTAPETY NA DRZWI

 

Stolarka drzwiowa w niejednym polskim domu czy mieszkaniu traktowana jest nieco po macoszemu. To niestety poważny błąd. Drzwi stare, zniszczone, z niedającymi się usunąć zabrudzeniami czy innymi niepożądanymi efektami zdecydowanie nie prezentują się dobrze. Można jednak w bardzo prosty sposób nadać im nowe życie. Jak to zrobić? Już spieszymy z odpowiedzią!

 

Idealnie sprawdzą się bowiem luksusowe fototapety na drzwi od fototap. Ich projektanci zadbali o każdy detal, by uczynić je naprawdę wyjątkowymi. Dzięki ich ciężkiej i wytężonej pracy, zastosowaniu najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań, przy użyciu materiałów najwyższej jakości powstały one – fototapety na drzwi idealnie sprawdzające się zarówno w domach, jak i mieszkaniach czy też wnętrzach biurowych.

 

Fototapety na drzwi

Stolarka drzwiowa w niejednym polskim domu czy mieszkaniu traktowana jest nieco po macoszemu. To niestety poważny błąd. Drzwi stare, zniszczone, z niedającymi się usunąć zabrudzeniami czy innymi niepożądanymi efektami zdecydowanie nie prezentują się dobrze. Można jednak w bardzo prosty sposób nadać im nowe życie. Jak to zrobić? Już spieszymy z odpowiedzią!

Idealnie sprawdzą się bowiem luksusowe fototapety na drzwi od fototap. Ich projektanci zadbali o każdy detal, by uczynić je naprawdę wyjątkowymi. Dzięki ich ciężkiej i wytężonej pracy, zastosowaniu najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań, przy użyciu materiałów najwyższej jakości powstały one – fototapety na drzwi idealnie sprawdzające się zarówno w domach, jak i mieszkaniach czy też wnętrzach biurowych.

Pozwalają one na osiągnięcie niezwykłych wprost efektów – jeśli oczywiście są odpowiednio dobrane do klimatu całego wnętrza. Ale szalenie bogata i zróżnicowana oferta jak najbardziej to umożliwia. Idealną dla siebie wersję znajdą zarówno wielbiciele stylu vintage, jak i klimatów prowansalskich, romantycznych, minimalistycznych czy też loftowych. Przygotowaliśmy również coś specjalnego dla miłośników niezwykle modnego w ostatnich latach stylu skandynawskiego, a także propozycje idealne dla fanów stylu boho, marynistycznego czy też kolonialnego. U nas każdy z Klientów znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, w zależności od indywidualnych preferencji i potrzeb oraz możliwości finansowych.

Udało nam się sprawić, iż najwyższej jakości produkt dekoracyjny nabyć można w niezwykle przystępnej cenie. Nasze fototapety na drzwi charakteryzują się ponadto ponadprzeciętną wprost starannością i solidnością wykonania, dzięki czemu z pewnością będą służyły przez wiele lat, pozostając niezmiennie w idealnym stanie. Można dzięki nim osiągnąć niezwykłe efekty wizualne, wejście do salonu, kuchni czy też pokoju dziecka stać się może bowiem drzwiczkami do tajemniczego ogrodu, wykutą w skale wnęką bądź zapraszającym do odwiedzenia nadmorskim molo.

Przygotowaliśmy także szeroką ofertę dla wielbicieli zarówno wielkomiejskich, jak i wiejskich klimatów, każdy znajdzie cos naprawdę wyjątkowego. Jeszcze nigdy metamorfoza wnętrza nie była aż tak prosta! Pamiętajmy, iż drzwi stanowią niejako zaproszenie do konkretnego wnętrza ( dokładnie tak, jak preludium to wstęp do dalszej części utworu), nie mogą być zatem traktowane po macoszemu. Gdy jednak poświęci się im nieco uwagi, będą przepięknym elementem zdobiącym dom, mieszkanie czy też biuro. Przypływ świeżości, wyjątkowego charakteru, niecodziennego stylu – to wszystko da się osiągnąć wówczas, gdy zastosuje się nasze luksusowe fototapety na drzwi.

Na szczęście ich montaż jest wręcz dziecinnie prosty, dlatego też nikt nie powinien mieć z tym chociażby najmniejszych problemów. Szybko można zmienić swoje wnętrza wręcz nie do poznania i zaskoczyć tym zarówno domowników, jak i gości.

Projektanci czerpali inspirację zewsząd – zarówno ze świata zwierząt i roślin, jak i dzieł rąk ludzkich, kosmosu…Pojawiają się także wzory zupełnie abstrakcyjne (takie sprawdzają się idealnie na przykład w elegancko urządzonych wnętrzach typowo minimalistycznych albo loftowych). Udało nam się stworzyć znakomitą gamę luksusowych produktów, które są doceniane nawet przez najbardziej wymagających Klientów, oczekujących od każdego elementu wyposażenia najwyższej jakości.

Fototapety na drzwi stanowią bez wątpienia oryginalny i stylowy element dekoracyjny, dzięki któremu nawet stara czy zniszczona stolarka kuchenna zyska nowe życie i zupełnie inną jakość. Taka metamorfoza przyda się z całą pewnością w każdym wnętrzu – podkreślają to ci, którzy już zakupili swoje egzemplarze w najlepszym sklepie fototap.pl.

Oczywiście do wyboru są przeróżne wersje kolorystyczne, wszak fototapety na drzwi muszą być dopasowane idealnie do reszty pomieszczenia. Jedni uwielbiają bowiem pomieszczenia utrzymane w delikatnej i subtelnej pastelowej tonacji, inni zaś są wiernymi fanami łączenia z sobą kontrastowych barw (typu biel i czerń lub też czerń oraz czerwień). Ostatnimi czasy niezwykle często pojawiają się we wnętrzach różne odcienie szarości, posiadamy rzecz jasna także w 100% pasujące do nich fototapety na drzwi.

Wielbiciele nietypowych, innowacyjnych rozwiązań zdecydować się mogą na tapety dające efekt trójwymiarowości. Te dostępne są w naszym kraju stosunkowo od niedawna, już jednak zdążyły zyskać rzesze oddanych fanów. Pozwalają bowiem powiększyć optycznie niewielkie pomieszczenia, dodać im głębi i niezwykłego wprost charakteru. Dostępne są między innymi fototapety na drzwi przedstawiające nadmorskie zachodu słońca, pojedyncze przedmioty w dużym powiększeniu czy też pełne uroku zwierzęta. Tego typu efekt osiągnięto także na egzemplarzach z panoramami wielkich miast, motywami kulinarnymi czy też abstrakcyjnymi. Trzeba przyznać, że prezentują się one naprawdę niesamowicie i stylowo, a do każdego pomieszczenia wnoszą wiele świeżości.

Niektórzy posiadają w swych domach, mieszkaniach czy też biurach zupełnie zwyczajne drzwi. Inni jednak pozwalają temu elementowi wyposażenia nabrać wyjątkowego pod każdym względem charakteru, dlatego też umieszczają na nich nasze wyjątkowe fototapety na drzwi. Każda nowo pojawiająca się w udekorowanym w ten sposób wnętrzu osoba jest zachwycona tego typu rozwiązaniem. Trzeba przyznać, że wiele z nich zaprasza niejako na wizytę w niezwykłym, baśniowym czy też bardzo odległym świecie. Kręte włoskie uliczki, drzwi do tajemniczych ogrodów, wejścia do jaskiń – możliwości są tutaj właściwie nieograniczone.

Na szczęście dzisiejsze fototapety na drzwi bardzo różnią się od tych egzemplarzy, które oferowane nam były kilkanaście czy też kilkadziesiąt lat temu. Wtedy nie można było niestety mówić o nowoczesnym designie, stylowym wykonaniu, starannym wykończeniu czy też użyciu innowacyjnych technik oraz najznakomitszych materiałów, dziś na szczęście sytuacja zmieniła się o sto osiemdziesiąt stopni. Dzisiejsze fototapety na drzwi to wykonane są w prawdziwą maestrią i dbałością o najmniejsze nawet detale. Dlatego są tak często wybierane przez Klientów. Odmień swoje drzwi dzięki nam!

 

Zwiń opis

Fototapety na drzwi

Stolarka drzwiowa w niejednym polskim domu czy mieszkaniu traktowana jest nieco po macoszemu. To niestety poważny błąd. Drzwi stare, zniszczone, z niedającymi się usunąć zabrudzeniami czy innymi niepożądanymi efektami zdecydowanie nie prezentują się dobrze. Można jednak w bardzo prosty sposób nadać im nowe życie. Jak to zrobić? Już spieszymy z odpowiedzią!

Idealnie sprawdzą się bowiem luksusowe fototapety na drzwi od fototap. Ich projektanci zadbali o każdy detal, by uczynić je naprawdę wyjątkowymi. Dzięki ich ciężkiej i wytężonej pracy, zastosowaniu najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań, przy użyciu materiałów najwyższej jakości powstały one – fototapety na drzwi idealnie sprawdzające się zarówno w domach, jak i mieszkaniach czy też wnętrzach biurowych.

Rozwiń opis

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl