suma: 0,00 zł do kasy
car
GWARANCJA
Szybkiej dostawy
car
WYBÓR
Metody płatności
car
BEZPIECZNE
Zakupy
zwrot
14 DNI
Na zwrot zakupu

Nowości

Fototapeta - Grecki Akropol
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Grecki Akropol" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Grecki Akropol" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Miejska plaża
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Miejska plaża" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Miejska plaża" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Słoneczny widok
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Słoneczny widok" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Słoneczny widok" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Spotkanie nad morzem
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Spotkanie nad morzem" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Spotkanie nad morzem" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
  • nowość
Fototapeta - Szlakiem skalistych świątyń
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Szlakiem skalistych świątyń" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Szlakiem skalistych świątyń" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 319,99 zł
Fototapeta - Chinese botanical garden of Montreal (Quebec Canada)
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Chinese botanical garden of Montreal (Quebec Canada)" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Chinese botanical garden of Montreal (Quebec Canada)" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Japoński krajobraz
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Japoński krajobraz" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Japoński krajobraz" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Kamienny faraon
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Kamienny faraon" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Kamienny faraon" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Znajdując marzenie
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Znajdując marzenie" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Znajdując marzenie" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Poranny relaks
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Poranny relaks" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Poranny relaks" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Oaza spokoju
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Oaza spokoju" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Oaza spokoju" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Oaza spokoju Fototapeta - Oaza spokoju
Producent: Artgeist
Cena: 70,99 zł
zobacz więcej
Fototapeta - Atramentowy Nowy Jork
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Atramentowy Nowy Jork" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Atramentowy Nowy Jork" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Betonowe miasto
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Betonowe miasto" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Betonowe miasto" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Okno na Wenecję
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Okno na Wenecję" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Okno na Wenecję" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł

FOTOTAPETY ARCHITEKTURA

 

Fototapety architektura, czyli jak ozdobić przestrzeń nowocześnie i klasycznie zarazem!

Jeśli rozglądamy się po wnętrzach własnego domu lub mieszkania i stwierdzamy, że nie wygląda ono tak, jak byśmy sobie tego życzyli, sprawa jest prosta: czas na zmiany. Jednak by reprezentowały one najwyższy z poziomów, warto postarać się i wybrać dla siebie takie elementy dekoracyjne, które będą  w stanie odmienić przestrzeń w naprawdę widoczny sposób. Znakomitą opcją okazują się być fototapety architektura, które ukazują przepiękne budowle, zachwycające mosty oraz konstrukcje, od których wprost nie sposób jest oderwać wzroku. Ten wspaniały mariaż nowoczesności z tradycją jest dzisiaj na tyle popularny, że sklep Fototap.pl ciągle proponuje swoim klientom nowe rozwiązania z tego właśnie gatunku – wiedząc, jak duże jest zainteresowanie! 

W jakiego typu przestrzeniach warto zastosować fototapety architektura?

Na pewno dobrym pomysłem jest zaproszenie architektonicznego piękna do sypialni. Ta przestrzeń stworzona bowiem powinna być do tego, byśmy w niej odpoczywali wieczorową porą, rankiem budząc się w pełni sił i pozytywnej energii. Utrzymane w jasnych barwach fototapety architektura okaże się być istnym strzałem w dziesiątkę i metodą na to, by jednocześnie ozdobić stylowo przestrzeń, a także optycznie ją powiększyć.

Niedrogo i skutecznie ozdobić można także dzięki temu patentowi przedpokój. Nie zapominajmy, że ta niedoceniana przez szereg lat przestrzeń jest w istocie wizytówką całego domu czy mieszkania, zapowiada, co takiego będziemy mogli zobaczyć po przejściu do dalszych pomieszczeń. Nie można bowiem tego wnętrza traktować po macoszemu, trzeba natomiast zrobić wszystko, by było ona prawdziwą oazą harmonii i piękna. Bardzo dobre efekty osiągniemy wówczas, kiedy to fototapeta architektura pojawi się na powierzchni ściany. Dokładnie zastanówmy się jednak, jaki model wybrać, uzależniając to od stylu i kolorystyki panujących w tym właśnie wnętrzu. Dla jednych bowiem idealną wprost opcją będzie zaaranżowanie w tym pomieszczeniu pełnego przepychu i luksusu widoku pięknego pałacu lub zamku, inni będą zaś usatysfakcjonowani wówczas, kiedy minimalistyczna budowla ukaże się ich oczom tuż po przekroczeniu progu. Ile głów, tyle opinii!

Moden fototapety architektura to egzemplarze, które bardzo dobrze będą się komponowały również w łazience. Tak, ta właśnie przestrzeń również potrzebuje ciekawych dekoracyjnych elementów, by mogła prezentować się niczym z katalogu wnętrzarskiego. Światowe zdobycze architektury można tutaj zatem wkomponować bez obaw. Ostatnimi czasy bowiem producenci bardzo starają się o to, by stworzone przez nich modele były nie tylko zachwycająco piękne, ale także o to, by ich trwałość, wytrzymałość i solidność reprezentowały światowy wręcz poziom. Tworzy się obecnie fototapety architektura (i nie tylko je zresztą) z materiałów najwyższej jakości, wykorzystując innowacyjne techniki. Wszystko po to, by w rezultacie można było cieszyć się z modnej, stylowej przestrzeni przez wiele lat!

Nowocześnie czy w klimacie retro?

Ci, którzy zdecydowali się postawić na nowoczesność w swoich czterech ścianach, z pewnością wybiorą te fototapety architektura, na których ukazano współczesne budowle czy konstrukcje. Nieco inaczej przedstawia się jednak sytuacja wtedy, kiedy jest się miłośniczką lub miłośnikiem klimatów tetro. Na szczęście jednak i dla takich osób znajdzie się wiele ciekawych modeli do wyboru. Oczywiście kwarto zdecydować się na taki egzemplarz, który pod względem kolorystyki pozostanie idealnie dopasowany do wnętrza, w którym przyjdzie mu się znaleźć. Modnych wzorów do wyboru jest coraz więcej, zatem każdemu uda się wybrać dokładnie taki model, jaki sobie wymarzył.

Nie tylko walory natury estetycznej!

Fototapety architektura słyną przede wszystkim z tego, że cudownie komponują się w przestrzeniach. Nie są to jednak jedyne zalety tego właśnie rozwiązania. Okazuje się bowiem, że egzemplarze te są tworzone przez znakomitych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem  w branży, dlatego łatwo montuje się je na powierzchni ściany, są bardzo trwałe i wytrzymałe. Oczywiście zadbano także o to, by wytwarzano je z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Oto jest rozwiązanie na miarę dwudziestego pierwszego wieku, modne fototapety architektura polecają się do polskich przestrzeni!

Zwiń opis

W jakiego typu przestrzeniach warto zastosować fototapety architektura?

Na pewno dobrym pomysłem jest zaproszenie architektonicznego piękna do sypialni. Ta przestrzeń stworzona bowiem powinna być do tego, byśmy w niej odpoczywali wieczorową porą, rankiem budząc się w pełni sił i pozytywnej energii. Utrzymane w jasnych barwach fototapety architektura okaże się być istnym strzałem w dziesiątkę i metodą na to, by jednocześnie ozdobić stylowo przestrzeń, a także optycznie ją powiększyć.

Niedrogo i skutecznie ozdobić można także dzięki temu patentowi przedpokój. Nie zapominajmy, że ta niedoceniana przez szereg lat przestrzeń jest w istocie wizytówką całego domu czy mieszkania, zapowiada, co takiego będziemy mogli zobaczyć po przejściu do dalszych pomieszczeń. Nie można bowiem tego wnętrza traktować po macoszemu, trzeba natomi ...

Rozwiń opis
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl