suma: 0,00 zł do kasy
car
GWARANCJA
Szybkiej dostawy
car
WYBÓR
Metody płatności
car
BEZPIECZNE
Zakupy
zwrot
14 DNI
Na zwrot zakupu

Nowości

Fototapeta - Geometryczny gwiazdozbiór
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Geometryczny gwiazdozbiór" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Geometryczny gwiazdozbiór" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Wulkan namiętności
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Wulkan namiętności" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Wulkan namiętności" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Nieskończoność
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Nieskończoność" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Nieskończoność" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Struktura miłości
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Struktura miłości" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Struktura miłości" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Czerwony krzew
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Czerwony krzew" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Czerwony krzew" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Diamentowy deszcz
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Diamentowy deszcz" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Diamentowy deszcz" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Drzewo przyszłości
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Drzewo przyszłości" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Drzewo przyszłości" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Świetliki
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Świetliki" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Świetliki" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Świetliki Fototapeta - Świetliki
Producent: Artgeist
Cena: 70,99 zł
zobacz więcej
Fototapeta - Wyścig kolorów - Czerwony
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Wyścig kolorów - Czerwony" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Wyścig kolorów - Czerwony" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Kolorowe fantazje
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Kolorowe fantazje" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Kolorowe fantazje" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Zakręceni w bieli i czerni
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Zakręceni w bieli i czerni" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Zakręceni w bieli i czerni" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Zamrożone skrzydła
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Zamrożone skrzydła" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Zamrożone skrzydła" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Złoty ornament
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Złoty ornament" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Złoty ornament" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Dwa serca
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Dwa serca" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Dwa serca" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Dwa serca Fototapeta - Dwa serca
Producent: Artgeist
Cena: 70,99 zł
zobacz więcej
Fototapeta - Iluzja życia
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Iluzja życia" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Iluzja życia" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Koła w przestrzeni
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Koła w przestrzeni" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Koła w przestrzeni" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Miłosny kącik
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Miłosny kącik" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Miłosny kącik" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Srebrne tło z motywem roślinnym
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Srebrne tło z motywem roślinnym" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Srebrne tło z motywem roślinnym" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Srebrne wrota
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Srebrne wrota" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Srebrne wrota" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Strach przed ciemnością
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Strach przed ciemnością" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Strach przed ciemnością" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Szlachetne srebro
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Szlachetne srebro" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Szlachetne srebro" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Świątynia abstrakcji
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Świątynia abstrakcji" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Świątynia abstrakcji" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Natura miłości
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Natura miłości" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Natura miłości" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Światło w geometrii koloru
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Światło w geometrii koloru" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Światło w geometrii koloru" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Brzozowy gaj
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Brzozowy gaj" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Brzozowy gaj" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Brzozowy gaj Fototapeta - Brzozowy gaj
Producent: Artgeist
Cena: 70,99 zł
zobacz więcej
Fototapeta - drzewa - jesień
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "drzewa - jesień" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "drzewa - jesień" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Energia namiętności
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Energia namiętności" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Energia namiętności" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Krople wody na niebieskiej szybie
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Krople wody na niebieskiej szybie" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Krople wody na niebieskiej szybie" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł
Fototapeta - Miłosna bryza
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Miłosna bryza" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Miłosna bryza" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 70,99 zł
Fototapeta - Niebieskie pioruny
Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Niebieskie pioruny" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Niebieskie pioruny" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Zobacz więcej
Cena: 208,99 zł

FOTOTAPETY ABSTRAKCYJNE

 

Nowoczesność w służbie pięknu, czyli modne fototapety abstrakcyjne!

Polacy coraz bardziej znają się dziś na świecie aranżacji wnętrz. I bardzo dobrze, bo dzięki temu mają oni stylowe, klimatyczne i modne pomieszczenia, a nie te nudne czy sztampowe. Mowa tutaj zarówno o umeblowaniu przestrzeni, jak i o jej dekorowaniu. Dziś zajmiemy się tą drugą kwestią. Okazuje się bowiem, że wiodącymi elementami, gdy chodzi o ozdoby ścian, stały się dzisiaj fototapety. Ale aby móc osiągnąć naprawdę spektakularne efekty w czterech ścianach i by były one na wskroś nowoczesne, warto wybrać fototapety abstrakcja – oto jest patent na niezwykłe wprost przestrzenie!

 

Dawka innowacyjnych zdobień dla koneserów!

Oczywiście jeśli chodzi o fototapety, do wyboru jest bardzo wiele innych opcji. Jednak tylko ta sprawi, że wnętrze stanie się ąoazą nowoczesności i jednocześnie będzie pełne przepięknych barw. Fototapety abstrakcja są zatem przez mieszkańców naszego kraju wybierane coraz chętniej. Do jakiego typu pomieszczeń?

Fototapeta abstrakcja może stać się głównym elementem ozdobnym przedpokoju. Dlaczego waśnie tam warto ją umieścić? Przede wszystkim chodzi tutaj o to, że owo wnętrze jest niejako wizytówką całego mieszania albo domu, zapowiada to, co zobaczymy w dalszych jego przestrzeniach. W przypadku tego typu modeli warto postawić między innymi na geometrię. Wspaniałe sześciany, rzucające się w oczy kule czy też niesamowite tunele są tymi typami printów, które nie tylko pozwolą udekorować pomieszczenie w sposób bardzo intrygujący, ale zarazem sprawią, że będzie ono optycznie powiększone. Ma to szczególną rację bytu zwłaszcza w tych przestrzeniach, które domownicy uważają za zbyt małe.

Fototapety abstrakcja to także świetny patent na udekorowanie pokoju dziennego. Cała rodzina spędza w nim zwykle wiele czasu, warto zatem dołożyć wszelkich starań, by było to wnętrze naprawdę godne uwagi. Ponadto to tutaj zwykle zapraszani są goście, którym przecież pragniemy się pokazać z jak najlepszej strony. Kiedy zatem fototapety abstrakcyjne umieścimy na którejś ze ścian w tej właśnie przestrzeni, na pewno zyskamy tym samym bardzo wiele. Oczywiście miejmy na uwadze to, żeby dopasować konkretny model zarówno do kolorystki, jak i stylu konkretnego pomieszczenia. Gdyby bowiem stało się inaczej, mogłoby się okazać, że zamiast stylowej przestrzeni mamy wnętrze z efektem aranżacyjnego kiczu czy chaosu, a do tego zapewne nikt nie chciałby dopuścić.

Czy w sypialni fototapeta abstrakcja także się sprawdzi? Według specjalistów z branży aranżacji wnętrz jak najbardziej. Trzeba tylko dopilnować, by jej kolorystyka świetnie wkomponowała się w te barwy, jakie w owej przestrzeni już występują. Jeśli chodzi o fototapety abstrakcja, które w nowoczesnej sypialni znakomicie się sprawdzą, należy przede wszystkim wspomnieć o modelach utrzymanych w czarno - białej wersji kolorystycznej. Te kontrastujące z sobą barwy będą bardzo ciekawie wyglądały tam, gdzie pragniemy wieczorową porą odpocząć, a rankiem wstać w dobrym nastroju.

A co z pokojem zamieszkiwanym przez nastolatka? Młody człowiek zwykle poszukuje do swoich przestrzeni czegoś bardzo nowoczesnego, niebanalnego czegoś, dzięki czemu osiągnie bardzo interesujące efekty wizualne. Nic zatem dziwnego, że tak chętnie wykorzystuje się tutaj trójwymiar, geometrię albo też nieokreślone kształty, które bez chwili wahania nazwać możemy abstrakcyjnymi.

Okazuje się, że nie tylko w domach i mieszkaniach fototapety abstrakcyjne dobrze się sprawdzają. Ostatnimi czasy są one coraz częściej polecane do wnętrz o charakterze biurowym czy też usługowym. Wnętrza zajmowane przez firmę z dowolnej branży może staną się przestrzenią niezwykle stylową i nowoczesna – i to już za niewielkie pieniądze!

Dlaczego warto postawić na fototapety abstrakcyjne?

W pierwszej połowie dwudziestego wieku cały świat pokochał dzięki grupie słynnych malarzy sztukę  abstrakcyjną. Dzisiaj, choć od tego czasu minęło już bardzo wiele lat, nadal jest ona przez znawców bardzo ceniona. Każdy, kto zdecyduje się na takie właśnie dekoracje postawić, stwierdza szybko, że był to aranżacyjny strzał w dziesiątkę i świetny pomysł na to, by zafundować sobie modną, elegancją przestrzeń utrzymaną w bardzo nowoczesnym stylu. Fototapety abstrakcja nadają się oczywiście nie tylko do przestrzeni polskich domów i mieszkań, bardzo dobrze poradzą sobie także w przestrzeniach o charakterze usługowym oraz biurowym. Warto więc postawić na to, co nietuzinkowe – i tym samym zapewnić sobie spektakularne wręcz efekty we wnętrzach!

Zwiń opis

 

Dawka innowacyjnych zdobień dla koneserów!

Oczywiście jeśli chodzi o fototapety, do wyboru jest bardzo wiele innych opcji. Jednak tylko ta sprawi, że wnętrze stanie się ąoazą nowoczesności i jednocześnie będzie pełne przepięknych barw. Fototapety abstrakcja są zatem przez mieszkańców naszego kraju wybierane coraz chętniej. Do jakiego typu pomieszczeń?

Fototapeta abstrakcja może stać się głównym elementem ozdobnym przedpokoju. Dlaczego waśnie tam warto ją umieścić? Przede wszystkim chodzi tutaj o to, że owo wnętrze jest niejako wizytówką całego mieszania albo domu, zapowiada to, co zobaczymy w dalszych jego przestrzeniach. W przypadku tego typu modeli warto postawić między innymi na geometrię. Wspaniałe sześciany, rzucające się w oczy kule czy też niesamowite tunele są ...

Rozwiń opis
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl