fototapety kwiaty do sypialni

Kobieca sypialnia – jakie fototapety w niej zastosować?

Opublikowany w: Dekoracje wnętrz | Fototapety

Kiedy urządzamy typowo kobiecą przestrzeń, musimy pamiętać o kilku podstawowych zasadach. W przeważającej większości przypadków bowiem nie będziemy mieć tu do czynienia z minimalizmem i prostotą, pojawią się za to typowo kobiece printy, które dodadzą przestrzeni charakteru. Jeśli zaś chodzi o kolorystykę, w przeważającej większości przypadków zwycięży jednak to, co jasne. Sprawdźmy zatem, jakie konkretnie egzemplarze cieszą się dziś popularnością, na co warto postawić, jakie modele zastosować! Kobieca sypialnia – jakie fototapety będą najlepsze?

Flower power!

Na pewno warto w kobiecej sypialni zastosować modele przedstawiający motywy florystyczne. Jeśli komuś wydawałoby się, że są one nudne, klasyczne czy sztampowe – musi wiedzieć, że absolutnie nie ma racji! Okazuje się bowiem, że dzisiaj na topie są wzory niezwykle oryginalne, jak chociażby pełne uroku zielone palmy w stylu vintage czy tez dmuchawce retro. zdecydowanie jest w czym wybierać!

Na pewno postawić warto na przepiękne i wnoszące do wnętrza mnóstwo pozytywnej energii (https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-kwiaty-bzu). Gdy ktoś natomiast przepada za orientalnymi klimatami, z całą pewnością musi postawić na kwiaty kwitnącej wiśni (https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-symbol-japonii-kwiaty-wisni-sakura). Cudowna azalia (https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-rozowe-kwiaty-azalii)  ukazana w powiększeniu stanowi gwarancję, że przestrzeń owa nabierze mnóstwo typowo romantycznego charakteru.

Niech będzie nowocześnie!

W sypialni kobiety wprost przepadającej za nowoczesnością i wszystkim tym, co z nią związane, wprost idealnie komponowały się będą modele utrzymane w modnej ostatnimi czasy stylistyce 3d. Tego typu rozwiązanie dodatkowo sprawi, iż pomieszczenie optycznie się powiększy. Jeśli chodzi o polecane przez specjalistów walory, na pewno warto wspomnieć o uroczej bieli kamyków (https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-biale-kamyczki).

A może coś naprawdę niesztampowego  bardzo oryginalnego? Ukazany w biegu jednorożec (https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-unicorn) sprawi z pewnością, że pomieszczenie stanie się bardzo oryginalne  i niebanalne – a o to nam przecież chodziło!

Na szczęście montaż tego typu naściennych dekoracji jest bardzo prosty – zatem już niedługo będziemy mieć wspaniale udekorowaną przestrzeń sypialnianą!

Zapraszamy do bogatej oferty w naszym sklepie z kategorii: fototapety kwiaty i fototapety do sypialni

 

    Dodaj komentarz

    Masz stare drzwi w domu? Odmień je w kilka chwil! Fototapeta na drzwi dla Ciebie!
    Nudny pokój dzienny? Już nie!